Mojšova Lúčka, Žilina, okres Žilina
28 000 €
85,89 €/m²
Pri rýchlom jednaní, možná dohoda.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
326 m²
Plocha pozemku:
326 m²
Zastavaná plocha:
17 m²
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Patrik Majer
Telefónne číslo:
09504 ...
Zobraziť číslo
09504 ...
Patrik Majer
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností