Devičany, okres Levice
59 000 €
11,03 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
5 350 m²
Plocha pozemku:
5 350 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Devičany, Jednota
1579, 935 04, Devičany
747 m
Devičany, Horné Devičany
1579, 935 04, Devičany
1.2 km
Devičany, Horné Devičany
1579, 935 04, Devičany
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09114 ...
Zobraziť číslo
BM reality
Námestie Eleny Maróthy Šoltésovej 5
Levice
Profil realitnej kancelárie
09114 ...
Mgr. Patrik Brnák
BM reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností