Žižkova, Košice-Juh, okres Košice IV
1 900 €/mes.
14,96 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
127 m²
Novostavba
Podlažie:
1/6
Zmiešaná
Plocha pozemku:
127 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb vidieku
Žižkova, 040 01, Košice
249 m
Vysoká škola bezpečnostného manažérstva
Kukučínova, 040 01, Košice
408 m
Mikrojasle Medvedík
Floriánska, 041 26, Košice
525 m
Ekonomická univerzita v Bratislave, Podnikovohospodárska fakulta v Košiciach
Timonova, 040 01, Košice
635 m
Súkromná stredná odborná škola ekonomická - Košická Akadémia
Tajovského, 040 01, Košice
650 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+56
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0917 ...
Zobraziť číslo
CENTURY 21 Slovakia
Žriedlová 15
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0917 ...
JUDr. Dorián Szabó
CENTURY 21 Tím Dorián Szabó
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností