Matejovce nad Hornádom, okres Spišská Nová Ves
150 000 €
500 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
300 m²
Plocha pozemku:
750 m²
Zastavaná plocha:
150 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cesta č. 3245
3245, 053 22, Matejovce nad Hornádom
49 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+7
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Ján Filip
Telefónne číslo:
09403 ...
Zobraziť číslo
09403 ...
Ján Filip
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností