Nábrežná, Nové Zámky, okres Nové Zámky
134 900 €
1 625,3 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
83 m²
Podlažie:
6 + výťah
Vybavenie:
Špajza, Výťah
Počet loggí:
2
Zastavaná plocha:
82 m²
nájomného bývania v lokalite
71.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+81
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09085 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09085 ...
Krisztián Vámos
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností