Západná, Trenčín, okres Trenčín
320 €/mes.
+ 130 €/mes. energie
10,67 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
30 m²
Podlažie:
2 + výťah
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Zastavaná plocha:
30 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
K. Šmidkeho, 911 08, Trenčín
125 m
Materská škola
Šafárikova, 911 08, Trenčín
296 m
Materská škola
L. Novomeského, 911 08, Trenčín
356 m
Soblahovská
Soblahovská, 911 01, Trenčín
698 m
Církevná materská škola
I. Olbrachta, 911 01, Trenčín
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
DASH reality s.r.o.
Pod Juhom 7666
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Dáša Chupáčová RSc.
DASH reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností