Hlavná 1, Úľany nad Žitavou, okres Nové Zámky
29 900 €
40,79 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
733 m²
Plocha pozemku:
733 m²
Šírka pozemku:
53,6 m
Dĺžka pozemku:
14,1 m
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Pri pozemku - 230 V, Pri pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola
941 03, Úľany nad Žitavou
937 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09054 ...
Jana Toronyi
KaldoReal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností