Ipeľská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
215 000 €
3 071,43 €/m²
možná dohoda
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
10/12
Rok výstavby:
1976
Panelová
Energetický certifikát:
B
Plocha lodžie :
4,2 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Vykurovanie:
Ústredné
Telekomunikácie:
Optická sieť
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL
Hornádska, 821 06, Bratislava
215 m
Súkromná základná škola GALILEO SCHOOL
Hornádska, 821 06, Bratislava
236 m
Súkromné gymnázium Galileo School
Dudvážska, 821 07, Bratislava
262 m
Základná umelecká škola
Orenburská, 821 06, Bratislava
818 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
940 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09443 ...
Cascadya s.r.o.
Cascadya s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností