Horná Ves, okres Prievidza
46 000 €
52,75 €/m²
‼️ Krásne horské prostredie ‼️
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
872 m²
Plocha pozemku:
872 m²
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
nájomného bývania v lokalite
42.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09077 ...
Zobraziť číslo
Center Reality
A.hlinku 445/25
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
09077 ...
Mária Dvončová
Center Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností