Medená, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
900 €/mes. s energiami
14,06 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Novostavba
Podlažie:
3/4 + výťah
Rok výstavby:
2017
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
K dispozícii od:
25.02.2026
Výhľad:
Mesto, Príroda
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Výťah
Prístupová komunikácia:
Asfaltová
Charakteristika objektu:
Dobrá lokalita, Dobrí susedia, Pekný výhľad, Slnečný, Tiché prostredie, Cenovo dostupné
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné detské centrum Gombička
Mládežnícka, 974 04, Banská Bystrica
1.2 km
SŠ - SOŠ elektrotechnická
Zvolenská cesta, 974 05, Banská Bystrica
1.2 km
Spojená škola
Kremnička, 974 05, Banská Bystrica
1.3 km
Základná a materská súkromná škola Dráčik
Mládežnícka, 974 04, Banská Bystrica
1.4 km
Gymnázium Mikuláša Kováča
974 01, Banská Bystrica
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+195
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09442 ...
Zobraziť číslo
AGN REAL ESTATE s.r.o.
Novozámocká 1
Zvolen
Profil realitnej kancelárie
09442 ...
Gabriel Nevlazla
AGN REAL ESTATE s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností