Pažítková, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
690 €/mes.
+ 160 €/mes. energie
8,47 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
81 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/7
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kids paradise
Martinčekova, 821 01, Bratislava
220 m
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
339 m
Základná škola Ružová dolina 29
Sklenárova, 821 09, Bratislava
530 m
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča
Sklenárova, 821 09, Bratislava
542 m
Paneurópska súkromná základná škola
Sklenárova, 821 09, Bratislava
562 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
AXIS REAL | profesionáli v realitách
Bosákova 5A
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
RNDr. Anna Capková
AXIS REAL | Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností