Krajná, Nová Dedinka, okres Senec
269 900 €
3 647,3 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
74 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2023
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
99 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Nová Dedinka, Nová
1065, 900 29, Nová Dedinka
410 m
Nová Dedinka, Nová
1065, 900 29, Nová Dedinka
425 m
Nová Dedinka, Pri hati
1065, 900 29, Nová Dedinka
440 m
Nová Dedinka, Pri hati
1065, 900 29, Nová Dedinka
443 m
Nová Dedinka, Obecný úrad
Hlavná, 900 29, Nová Dedinka
583 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
86%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
EASY LIVING s.r.o.
Ľaliová 29/6293
Bernolákovo
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Tomáš Štefan, PhD.
EASY LIVING s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností