Trieda Andreja Hlinku, Nitra, okres Nitra
124 000 €
5 166,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
24 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
13/13 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Plocha lodžie :
3 m²
Počet pivníc:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU
Akademická, 949 01, Nitra
313 m
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Trieda Andreja Hlinku, 949 01, Nitra
551 m
Súkromná materská a základná škola UNES
Javorová, 949 01, Nitra
569 m
Medija detské jasle a materské centrum
Wilsonovo nábrežie, 949 01, Nitra
672 m
MŠ Mostná
Za Ferenitkou, 949 01, Nitra
785 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09449 ...
Zobraziť číslo
GAUDIO reality
Hrachová 69B
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09449 ...
Mária Babulic
GAUDIO reality
Objavte viac z ponuky nehnuteľností