Obrancov mieru, Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
125 500 €
2 024,19 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
2/7
Rok výstavby:
1986
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola ekonómie a manažmentu
Robotnícka, 953 01, Zlaté Moravce
1.1 km
Špeciálna materská škola
Slnečná, 953 01, Zlaté Moravce
1.5 km
Spojená škola Špeciálna základná škola J,Kráľa 39, Zlaté Moravce - elokované pracovisko
Slnečná, 953 01, Zlaté Moravce
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
Realitná agentúra T-KREDIT Mgr. Tatiana Zsebiová
Kollárova 34/1164
Zlaté Moravce
Profil realitnej kancelárie
09037 ...
Mgr. Tatiana Zsebiová
Realitná agentúra T-KREDIT Mgr. Tatiana Zsebiová
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností