Kalinčiakova, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
600 €/mes. s energiami
9,38 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
11/12 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
B
Domáce zvieratá:
Áno
K dispozícii od:
18.05.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium Mikuláša Kováča
974 01, Banská Bystrica
472 m
Základná a materská súkromná škola Dráčik
Mládežnícka, 974 04, Banská Bystrica
557 m
Súkromné detské centrum Gombička
Mládežnícka, 974 04, Banská Bystrica
698 m
Základná škola
Okružná, 974 04, Banská Bystrica
994 m
Základná umelecká škola Jána Cikkera
Internátna, 974 04, Banská Bystrica
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+195
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09488 ...
Zobraziť číslo
SanReal
Kalinčiakova 11
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
09488 ...
Jana Anderlová
SanReal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností