Palisády, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
600 €/mes.
+ 150 €/mes. energie
16,22 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
37 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/4
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
K dispozícii od:
31.05.2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ Milana Hodžu
Zochova, 811 03, Bratislava
109 m
ESPANIA
Kozia, 811 03, Bratislava
197 m
Hlavička
Hlavatého, 811 03, Bratislava
206 m
Súkromná základná škola Sv. Michala
Hummelova, 811 03, Bratislava
553 m
Evanjelické lýceum a základná škola Palisády
Palisády, 811 06, Bratislava
581 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
JAdoma
Drienova 68/3
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Mgr. Julia Kysla
JAdoma
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností