Štefánikova, Ivanka pri Dunaji, okres Senec
350 €/mes. s energiami
17,5 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
20 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1
Rok výstavby:
1990 - 2009
Počet WC:
1
Počet kúpeľní:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola SNP 1
Za školou, 900 28, Ivanka pri Dunaji
240 m
Materská škola Slnečná
Slnečná, 900 28, Ivanka pri Dunaji
308 m
Základná umelecká škola Ivanka pri Dunaji
Štefánikova, 900 28, Ivanka pri Dunaji
394 m
ZŠ Citadela
Námestie padlých hrdinov, 900 28, Ivanka pri Dunaji
797 m
Cirkevná materská škola Kráľovnej anjelov
Námestie padlých hrdinov, 900 28, Ivanka pri Dunaji
811 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09489 ...
Zobraziť číslo
Reality Bratislava, s.r.o.
Sibírska 1
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
09489 ...
Anna Sládeková
Reality Bratislava, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností