Levočská, Poprad, okres Poprad
600 €/mes.
11,54 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
52 m²
Podlažie:
2/5
Počet balkónov:
1
Počet pivníc:
1
Vlastníctvo:
Osobné
Vykurovanie:
Ústredné
Zariadenie:
Nezariadené
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná zdravotnícka škola
Levočská, 058 01, Poprad
121 m
Stredná odborná škola remesiel a služieb
Okružná, 058 01, Poprad
310 m
Katolícka univerzita
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
497 m
Gymnázium, Ul. Dominika Tatarku
Dominika Tatarku, 058 01, Poprad
577 m
Spojená škola
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
582 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09119 ...
Zobraziť číslo
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 73
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09119 ...
PhDr. Angelika Repáňová, MBA, RSc.
Winners Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností