Svätoplukova, Poprad, okres Poprad
480 €/mes. s energiami
11,43 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
42 m²
Plocha pozemku:
42 m²
Zastavaná plocha:
42 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola pri ZŠ Jarná
Jarná, 058 01, Poprad
662 m
Detské jasle
Tomášikova, 058 01, Poprad
876 m
ZUŠ
Štefánikova, 058 01, Poprad
1.2 km
Spojená škola
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
1.4 km
Katolícka univerzita
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Róbert Gálfy
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
+4219 ...
Róbert Gálfy
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností