Dukelská, Pohronský Ruskov, okres Levice
27 900 €
26,17 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 066 m²
Plocha pozemku:
1 066 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Pri pozemku - Verejný vodovod
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pohronský Ruskov
Železničná, 935 62, Pohronský Ruskov
637 m
Hlavná
Hlavná, 935 63, Čata
776 m
Mládežnícka
Mládežnícka, 935 62, Pohronský Ruskov
1 km
Hlavná
Hlavná, 935 62, Pohronský Ruskov
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
0
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09495 ...
František Adamko
Levice
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností