Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
249 000 €
46,27 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
5 382 m²
Plocha pozemku:
5 382 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Malý Krtíš
Osloboditeľov, 990 01, Malý Krtíš
169 m
Malý Krtíš
Osloboditeľov, 990 01, Malý Krtíš
263 m
Malý Krtíš, obchvat
527, 990 01, Malý Krtíš
418 m
Malý Krtíš, obchvat
527, 990 01, Malý Krtíš
439 m
Malý Krtíš, priemyselná zóna
Sušiny, 990 01, Malý Krtíš
604 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
87.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
M. Rázusa 22/1509
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Kristína Jurgová
XEMAR realitná kancelária s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností