Ulica Botanická, Trnava, okres Trnava
252 500 €
3 458,9 €/m²
vrátane služieb a provízie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
73 m²
Novostavba
Podlažie:
5/8
Rok výstavby:
2011
Zmiešaná
Energetický certifikát:
A
Plocha balkóna:
5 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Špeciálna základná škola internátna
Gejzu Dusíka, 91708, Trnava
86 m
Materská škola
Botanická, 917 08, Trnava
202 m
Materská škola
Ludvika van Beethovena, 917 08, Trnava
301 m
Čajkovského
Čajkovského, 91708, Trnava
433 m
Spojená škola
Čajkovského, 91708, Trnava
543 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09052 ...
Zobraziť číslo
VIVAREAL, s.r.o.
Radlinského 6
Trnava
Profil realitnej kancelárie
09052 ...
VIVAREAL, s.r.o.
VIVAREAL, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností