Kolárovo, okres Komárno
230 000 €
1 642,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
140 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2025
Zmiešaná
Plocha pozemku:
2 546 m²
Zastavaná plocha:
140 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kolárovo, rázc.V.Ostrov
573, 946 03, Dedina Mládeže
826 m
Kolárovo, čerp.stanica
1478, 946 03, Kolárovo
1.3 km
Kolárovo, Horná ul.
Sládkovičova, 946 03, Kolárovo
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+22
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0917 ...
Zobraziť číslo
Romantické Chalupy, s.r.o.
Nejedlého 67
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
0917 ...
Cintia Nagyová
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností