Nad tehelňou, Trenčín, okres Trenčín
2 100 €/mes.
+ 300 €/mes. energie
10,82 €/m²/mes.
+ energie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
194 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2/4
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Špajza, Sklad
Terás:
1
Počet pivníc:
1
Počet garáží:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2020
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Církevná materská škola
I. Olbrachta, 911 01, Trenčín
413 m
Materská škola sv. Andreja-Svorada a Benedikta
1. mája, 911 80, Trenčín
417 m
Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta
J. Braneckého, 911 01, Trenčín
424 m
Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta
1. mája, 911 01, Trenčín
463 m
Gymnázium Ľudovíta Štúra
1. mája, 911 01, Trenčín
495 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
PRESTIGE Group s.r.o.
Gen. M. R. Štefánika 70
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
PRESTIGE Group
PRESTIGE Group s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností