Malé Leváre, okres Malacky
199 990 €
819,63 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
244 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1954
Tehlová
Plocha pozemku:
943 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad, Technická miestnosť
Počet pivníc:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2020
Zastavaná plocha:
137 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Malé Leváre, Centrum
1102, 908 74, Malé Leváre
19 m
Malé Leváre, Centrum
1102, 908 74, Malé Leváre
27 m
Malé Leváre, Cintorín
Nová signálka, 908 74, Malé Leváre
457 m
Malé Leváre, Dedina
1102, 908 74, Malé Leváre
529 m
Malé Leváre, Dedina
1102, 908 74, Malé Leváre
538 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-68
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0908 ...
Zobraziť číslo
Ananas, s. r. o.
Landererova 8
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0908 ...
Samuel Šimko
Enzo Real Estate, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností