Starohorská, Dulovce, okres Komárno
22 000 €
146,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
150 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1947
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
820 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
160 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Dulovce
Podbrežná, 946 56, Dulovce
154 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0910 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0910 ...
Žofia Mandžuková
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností