Dr. P. Adámiho 1289, Topoľčany, okres Topoľčany
490 €/mes.
+ 120 €/mes. energie
9,8 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
50 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Rastislavova
Rastislavova, 955 01, Topoľčany
979 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Tovarnícka, 955 01, Topoľčany
1.1 km
Obchodná akadémia
Inovecká, 955 01, Topoľčany
1.2 km
Materská škola
Gagarinova, 955 03, Topoľčany
1.2 km
Stredná odborná škola techniky a služieb
Tovarnícka, 955 01, Topoľčany
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+288
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Andrej Uhlár
Telefónne číslo:
09112 ...
Zobraziť číslo
09112 ...
Andrej Uhlár
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností