Štefana Králika, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
500 €/mes.
+ 230 €/mes. energie
9,62 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
52 m²
Novostavba
Podlažie:
3/7 + výťah
Rok výstavby:
2005
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Domáce zvieratá:
Nie
Vybavenie:
Sklad, Šatníkové skrine, Tepelná izolácia, Výťah
Plocha balkóna:
2 m²
nájomného bývania v lokalite
74.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09484 ...
Zobraziť číslo
LIVE BRATISLAVA, s.r.o.
Samova 16
Bratislava IV
Profil realitnej kancelárie
09484 ...
Ing.Roman Maletz
LIVE BRATISLAVA, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností