MDŽ, Šurany, okres Nové Zámky
239 900 €
2 855,95 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
84 m²
Podlažie:
1 + výťah
Rok výstavby:
2025
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
2
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
84 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej
Námestie hrdinov, 942 01, Šurany
601 m
Základná umelecká škola T. Sládkoviča
Námestie hrdinov, 942 01, Šurany
626 m
Stredná odborná škola gastronómie a služieb
Hviezdoslavova, 942 01, Šurany
629 m
Stredná odborná škola technická
Nitrianska, 942 01, Šurany
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+16
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09085 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09085 ...
Krisztián Vámos
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností