Sasinkova, Žilina, okres Žilina
650 €/mes.
3,25 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
200 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1
Rok výstavby:
1970 - 1989
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
194 m²
Cena vonkajšieho parkovacieho miesta:
10€, 10€, 5€
Vlastníctvo:
Firemné
Vykurovanie:
Ústredné
Telekomunikácie:
Telefón, Internet
Počet WC:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium Sv. Františka z Assisi
J. M. Hurbana, 010 01, Žilina
328 m
Jazyková škola VIVEUS
Na bráne, 010 01, Žilina
879 m
Materská škola
Cesta k vodojemu, 010 03, Žilina
1.1 km
English Kids Club
M. R. Štefánika, 010 01, Žilina
1.1 km
Detské jasle
Jozefa Cígera Hronského, 010 01, Žilina
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09055 ...
Zobraziť číslo
STAREA, s. r. o.
Tajovského 8540/3G
Žilina
Profil realitnej kancelárie
09055 ...
STAREA, s. r. o.
STAREA, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností