Prievidza, okres Prievidza
95 000 €
1 319,44 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
72 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
7/4
Rok výstavby:
1981
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
e-Škola
Átriová, 971 01, Prievidza
1 km
Detašované pracovisko Fakulty riadenia a informatiky
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0908 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0908 ...
Petra Hrstková
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností