Dobrohošť 292, Dobrohošť, okres Dunajská Streda
290 000 €
2 071,43 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
140 m²
Plocha pozemku:
900 m²
Zastavaná plocha:
170 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
930 31, Dobrohošť
163 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
64.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+2
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Albert Malinovsky
Telefónne číslo:
09034 ...
Zobraziť číslo
09034 ...
Albert Malinovsky
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností