Garážová, Prievidza, okres Prievidza
75 €/mes. s energiami
4,17 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
18 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1970 - 1989
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Zastavaná plocha:
18 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detašované pracovisko Fakulty riadenia a informatiky
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
988 m
Piaristická spojená škola Františka Hanáka
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
1.1 km
e-Škola
Átriová, 971 01, Prievidza
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09172 ...
Tomáš Sedlický
SEDLICKY.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností