Ľudvíkov dvor, Košice-Šaca, okres Košice II
329 000 €
137,08 €/m²
Dohoda
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 400 m²
Plocha pozemku:
2 400 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Ludvíkov dvor
16, 040 15, Košice
100 m
Ludvíkov dvor
Ludvíkov dvor, 040 15, Košice
103 m
Ludvíkov dvor
16, 040 15, Košice
137 m
Ludvíkov dvor
16, 040 15, Košice
214 m
Ludvíkov dvor
16, 040 15, Košice
216 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-27
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Branislav Ondruška
Telefónne číslo:
09151 ...
Zobraziť číslo
09151 ...
Branislav Ondruška
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností