Záhradná ulica, Voderady, okres Trnava
335 000 €
2 791,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
622 m²
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
145 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Voderady, Silvester
Trnavská, 919 42, Voderady
481 m
Voderady, Silvester
Trnavská, 919 42, Voderady
495 m
Slovenská Nová Ves, SM
1285, 919 42, Slovenská Nová Ves
763 m
Voderady, námestie
Podhájska, 919 42, Voderady
763 m
Voderady, námestie
Podhájska, 919 42, Voderady
784 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
86.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-28
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09019 ...
Zobraziť číslo
Lifetrade s.r.o.
Hlavná 592
Častkovce
Profil realitnej kancelárie
09019 ...
Jaroslav Svec
Lifetrade s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností