Dubová, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
570 €/mes. s energiami
11,06 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
52 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
9/12 + výťah
Rok výstavby:
1965
nájomného bývania v lokalite
76.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09105 ...
Zobraziť číslo
ILP, s.r.o.
Drevárska 270/3
Spišská Nová Ves
Profil realitnej kancelárie
09105 ...
Ing. Iveta Zvolenská
ILP, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností