Nové Zámky, okres Nové Zámky
196 500 €
2 915,43 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Novostavba
Podlažie:
2/2 + výťah
Rok výstavby:
2026
Zmiešaná
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Terás:
1
Rok kolaudácie:
2026
Umiestnenie:
Posledné podlažie
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
F. Rákócziho
F. Rákócziho, 940 02, Nové Zámky
85 m
Bývalá Materská škola Tyršová
940 02
780 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+81
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0944 ...
Zobraziť číslo
HOME CENTER s.r.o.
Záhradnícka 5
Komárno
Profil realitnej kancelárie
0944 ...
Peter VRÁBEL
HOME CENTER s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností