Duklianska, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
94 000 €
1 342,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
70 m²
Počet izieb / miestností:
2
nájomného bývania v lokalite
76.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
VB reality s.r.o.
Markušovská cesta 4
Spišská Nová Ves
Profil realitnej kancelárie
0911 ...
Vladimír a Terezka
VB reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností