Strekov, okres Nové Zámky
67 000 €
558,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
120 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
2 000 m²
Vybavenie:
Sklad
Zastavaná plocha:
180 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Studňa, Pri pozemku - Verejný vodovod
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Strekov, Studňa
Hlavná, 941 37, Strekov
531 m
Strekov, Studňa
Hlavná, 941 37, Strekov
545 m
Strekov, OcÚ
Hlavná, 941 37, Strekov
719 m
Strekov, OcÚ
Hlavná, 941 37, Strekov
754 m
Strekov, č.d.657
Hlavná, 941 37, Strekov
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09077 ...
Zobraziť číslo
Real Invest NZ
Gúgska 14/671
Nové Zámky
Profil realitnej kancelárie
09077 ...
Mgr. Diana Benková
Real Invest NZ
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností