Žilina, okres Žilina
540 €/mes. s energiami
8,31 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
65 m²
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Miroslav Miroslav
Telefónne číslo:
09044 ...
Zobraziť číslo
09044 ...
Miroslav Miroslav
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností