Veterná, Ružomberok, okres Ružomberok
450 €/mes. s energiami
13,64 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
33 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Klačno
Klačno, 034 01, Ružomberok
178 m
Klačno
Klačno, 034 01, Ružomberok
207 m
Čutkovská dolina
Pri Váhu, 034 06, Ružomberok
387 m
Žilinská cesta
Žilinská cesta, 034 01, Ružomberok
506 m
Čutkovská cesta
Čutkovská, 034 06, Ružomberok
546 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+85
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
R H
Telefónne číslo:
09159 ...
Zobraziť číslo
09159 ...
R H
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností