Na pántoch, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
7 200 €/mes.
5,14 €/m²/mes.
+ dph
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
1 400 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2010 - 2019
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
1 400 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+194
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Ing. Michal Varga
CREDA
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností