Hroncova, Košice-Sever, okres Košice I
219 000 €
3 268,66 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
12/12 + výťah
Panelová
Vybavenie:
Výťah
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Lingua centrum
Szakkayho, 042 00, Košice
152 m
Rektorát TUKE
Letná, 042 00, Košice
358 m
Fakulta elektrotechniky a informatiky
Letná, 042 48, Košice
376 m
Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie
Letná, 042 48, Košice
392 m
Strojnícka fakulta
Letná, 042 48, Košice
406 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+90
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
ARCHEUS Partners a.s.
Pribinová 38/A - Eurovea Tower 38/A
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
František Mikluš
ARCHEUS reality Košice
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností