Baničova, Bratislava-Vajnory, okres Bratislava III
750 €/mes. s energiami
18,75 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
40 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/2
Rok výstavby:
2008
Tehlová
Energetický certifikát:
B
K dispozícii od:
01.06.2026
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Sklad
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola sv. Jána Pavla II.
Osloboditeľská, 831 07, Bratislava
85 m
Súkromná základná umelecká škola
Osloboditeľská, 831 07, Bratislava
112 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
66.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+52
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
GODDESS PROPERTY
Vietnamská 45
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr.Bc. Eliška Danko
GODDESS PROPERTY Vietnamská
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností