Lysá pod Makytou, okres Púchov
144 990 €
2 042,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
71 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2027
Tehlová
Plocha pozemku:
600 m²
Rok kolaudácie:
2027
Zastavaná plocha:
92 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
14 m
Dĺžka pozemku:
44 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
020 54, Lysá pod Makytou
174 m
Základná škola
020 54, Lysá pod Makytou
181 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
0
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Vianema s.r.o.
Karpatské námestie 10A
Bratislava-Rača
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Miroslav Berky
Pobočka Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností