-, Hrubá Borša, okres Senec
236 000 €
160 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 475 m²
Plocha pozemku:
1 475 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hrubá Borša, Park
Hlavná, 900 50, Hrubá Borša
110 m
Hrubá Borša, Park
Hlavná, 900 50, Hrubá Borša
171 m
Hrubá Borša, Golfová
130, 900 50, Hrubá Borša
787 m
Hrubá Borša, Golfová
130, 900 50, Hrubá Borša
915 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
63.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-67
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09176 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09176 ...
Petr Petr Hajčík
Realitné kancelárie - Beplan reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností