Hauergasse, Rakúsko
1 550 €/mes.
+ 550 €/mes. energie
13,14 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
118 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2
Tehlová
Počet balkónov:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Zastavaná plocha:
109 m²
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Jelšová 11
Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Edita Adrianová
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností