Čerešňarka, Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda
450 000 €
4 639,18 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
97 m²
Plocha pozemku:
654 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Čerešňárka
Čerešňárka, 930 41, Hviezdoslavov
393 m
Čerešňárka
Čerešňárka, 930 41, Hviezdoslavov
417 m
Hviezdoslavov, Hlavná 22
Hlavná, 930 41, Hviezdoslavov
514 m
Hviezdoslavov, Hlavná 22
Hlavná, 930 41, Hviezdoslavov
527 m
Cesta č. 111
Železničná, 930 41, Kvetoslavov
989 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+34
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Hana Lichancova
Telefónne číslo:
09111 ...
Zobraziť číslo
09111 ...
Hana Lichancova
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností