Thurzova, Košice-Staré Mesto, okres Košice I
1 100 €/mes.
15,21 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
72 m²
Podlažie:
2/6
Plocha pozemku:
72,3 m²
nájomného bývania v lokalite
56.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+83
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0905 ...
Zobraziť číslo
CENTURY 21 Slovakia
Žriedlová 15
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0905 ...
PaedDr. Stanislava Lištiak Mandzáková, PhD.
CENTURY 21 Golden Real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností