Bardejovské Kúpele, Bardejov, okres Bardejov
69 900 €
720,62 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
97 m²
Plocha pozemku:
750 m²
Skladový priestor:
Nie
Zastavaná plocha:
40 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bardejovské Kúpele
3504, 086 31, Bardejov
50 m
Bardejovské Kúpele - Pod Špitálskym
3504, 086 31, Bardejov
558 m
Bardejovské Kúpele - Pod Špitálskym
3504, 086 31, Bardejov
636 m
Hlavná
Hlavná, 086 31, Bardejov
1.4 km
Hlavná
Hlavná, 086 31, Bardejov
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+136
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09507 ...
Zobraziť číslo
ADOMOS REAL s.r.o.
Potočná 1/A
Košice-Sever
Profil realitnej kancelárie
09507 ...
Adrián Pakan
ADOMOS REAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností